bezhalogenowe.pl

Jesteśmy pionierami w sprzedaży produktów bezhalogenowych!

Szybka dostawa

Bezpieczne płatności

Gwarancja jakości

Zrób coś dla siebie 

i środowiska

Produkty bezhalogenowe to rodzaj materiałów, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane bez zawartości halogenów, takich jak fluor, chlor, brom, jod czy astat.

 

Halogeny mogą być obecne w różnych produktach, w tym w tworzywach sztucznych, izolacjach kablowych, materiałach budowlanych, ognioodpornych materiałach izolacyjnych i innych. Produkty bezhalogenowe są preferowane w wielu zastosowaniach ze względu na ich mniejszy wpływ na środowisko oraz zdrowie ludzi.

 

W naszym sklepie internetowym bezhalogenowe.pl znajdują się produkty bezhalogenowe.

Produkty takie są m.in. elementami wyposażenia szaf elektrycznych, które podczas pożarów nie wydzielają śmiertelnie niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia gazów. W materiale, z którego są stworzone, nie ma halogenków, czyli związków chemicznych pierwiastków 17. grupy układu okresowego. Dzięki temu w przypadku ich zapalenia wydzielają się jedynie przezroczyste dymy, które nie tylko zagrażają ludzkiemu życiu, ale też nie utrudniają działań ewakuacyjnych.

 

Mogą być one dostarczone pod dowolnie wskazany adres w kraju. Oferta sklepu bezhalogenowe.pl skierowana jest głównie do przedsiębiorstw działających w takich branżach jak:

  • kolejnictwo
  • przemysł morski
  • hotelarstwo
  • lotnictwo
  • motoryzacja
grupy produktowe bezhalogenowe.pl

Wybrane grupy produktowe dostępne w bezhalogenowe.pl

Poza samymi produktami sklep oferuje także pełen dostęp do niezbędnych informacji technicznych oraz kart katalogowych. Na specjalne zamówienie oferowane mogą być również komponenty trudno dostępne. Więcej na stronie bezhalogenowe.pl.